Ulubione zabiegi gwiazd- Kylie Jenner

Powiększanie ust zyskało sławę dzięki gwiazdom, którym ten zabieg wyszedł na dobre. Najlepszym tego przykładem są pełne i soczyste usta Kylie Jenner, przyrodniej siostry Kim Kardashian.

Kylie_
Kylie Jenner po zabiegach powiększania ust
KylieJenner
Kylie Jenner przed powiększaniem ust

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Usta Kylie przed powiększaniem były wąskie i nadawały twarzy wyraz zaciętości. Usta celebrytki były powiększane stopniowo ale dużymi ilościami kwasu hialuronowego, co w rezultacie dało efekt naprawdę sporych, ponętnych warg. Po zabiegach powiększających usta stały się jej znakiem rozpoznawczym, a pomadki w kolorze Kylie są największym hitem ostatnich lat.

Skąd wziął się szał na malowanie ust w stylu Kylie? Początkowo celebrytka nie chciała przyznać się do korzystania z medycyny estetycznej, tłumacząc powiększenie warg ich odpowiednim konturowaniem i malowindeksaniem. Jednak nie sposób wytłumaczyć tak dużą różnicę objętości i w końcu w jednym z wywiadów Kylie przyznała się do poprawiania urody. Ostatnio celebrytka wypuściła linię kosmetyków sygnowanych swoim imieniem- szminek w kolorze brudnego, zgaszonego różu, który ma optycznie powiększać usta.

 

Jak Wam się podobają usta Kylie? Moim zdaniem kształt jest piękny, choć twarz celebrytki nie wygląda już tak dziewczęco i niewinnie jak przed zabiegami…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>