Ulubione zabiegi gwiazd: Aneta Kręglicka.

Zapraszam Was do nowej kategorii na moim blogu. Seria Ulubione zabiegi gwiazd została stworzona z myślą by zaspokoić Waszą ciekawość i przekonać Was, że można korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i pozostać w pełni sobą. Najlepszym przykładem jest Aneta Kręglicka, której uroda i młody wygląd mówią same za siebie.

 

Ulubione zabiegi Anety Kręglickiej

fot. ONS
http://party.pl/newsy/aneta-kreglicka-o-smierci-ojca-wywiad-z-aneta-kreglicka-w-urodzie-zycia-77697-r1/

fot. ONS

 

Aneta Kręglicka w wywiadzie do portalu polki.pl, gdzie na pytanie o korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej  odpowiedziała:

„Tak. I ja też korzystam z niektórych zabiegów, żeby utrzymać się w formie. Nawet jeśli nie byłabym rozpoznawana, robiłabym pewnie to samo. Wydaje mi się, że dbam o siebie w umiarkowany sposób, chodzę na zabiegi kosmetyczne, mezoterapię, dobrze się odżywiam, dużo ćwiczę.”

 

Potwierdziła to w wywiadzie do magazynu Party medycyna estetyczna numer 2/2016, przy czym do rutyny zabiegowej dodała osocze bogatopłytkowe, czyli tzw. „wampirzy zabieg”

„Od lat to mezoterapia, a ostatnio co 3- 4 miesiące ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym”

 

Jak widać po zdjęciu, mezoterapia igłowa i osocze bogatopłytkowe wyraźnie służą pani Anecie Kręglickiej. Moim zdaniem wygląda pięknie! A co Wy sądzicie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>