Estetyczny przegląd prasy #1

Po chwilowej nieobecności na blogu wracam do Was z przeglądem prasy poświęconej medycynie estetycznej. Każdy przecież potrzebuje chwili wytchnienia przy kawie i gazecie, a jeśli do tego możemy poczytać na temat nowinek ze świata beauty to czego chcieć więcej?

1-przegląd prasy

Pierwsza lektura to „Medycyna estetyczna i anti- aging” nr 3 wrzesień- listopad 2015. W gazecie znajdziecie kilka artykułów poświęconych typowo medycynie estetycznej, szczególnie polecam artykuł na temat przebarwień. Znajdziemy tu również ciekawy tekst mówiący o problemie nadmiaru lub braku owłosienia. Kolejnym ostatnio bardzo na czasie zagadnieniem jest skuteczne usuwanie tatuaży- coś dla tych, którzy nie wiedzą jak pozbyć się niechcianych pamiątek na ciele. Magazyn trzyma wysoki poziom merytoryczny a dzięki licznym ilustracjom odbiór jest przyjemny dla oka. Jedyne, co według mnie razi to przeplatanie tematów z zakresu medycyny estetycznej z tematami z zakresu gotowania, diety, fryzur a nawet psyche. Artykuły są ciekawe, poniekąd nawiązują do tematyki anti- aging, jednak nawiązanie to jest dość luźne :) Według mnie pismo lepiej by się prezentowało skupiając się na medycynie estetycznej.

1-DSC07552

Kolejne czasopismo to ” Party medycyna estetyczna” wydanie specjalne 2/2015. Najbardziej przypadł mi do gustu artykuł eksperci rekomendują, gdzie znajdziemy ulubione metody wielu znanych i cenionych w branży specjalistów na piękną skórę jesienią. W magazynie podobnie jak w poprzednim również znajdziecie tekst poświęcony problematyce przebarwień posłonecznych- temat szczególnie aktualny jesienią. Ponadto hity polecane przez lekarzy czyli rzecz na temat zawsze modnych nici i laserów high- tech. W gazecie jest wiele ilustracji gwiazd i plotek na temat tego, z jakich zabiegów kto korzysta. Dla mnie są to zbędne informacje, jednak na pewno przyciągną niektórych czytelników:)

1-DSC07553

Mam nadzieję, że przybliżyłam Wam nieco prasę anti- aging i wiecie już która gazeta bardziej przypadnie Wam do gustu. Miłego czytania !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>