bruzdy już nie brużdżą.

Bruzdy nosowo- wargowe zaczynamy zauważać zwykle po 30 tym roku życia. Zazwyczaj zaczynają przeszkadzać, gdy zbliżamy się do czterdziestki. Co robić, aby opóźnić powstawanie bruzd? Jak się ich pozbyć, jeśli już są? Zapraszam do czytania!

Jeśli często jesteś na diecie, lub ostatnio bardzo schudłaś bruzdy mogą pojawić się u Ciebie znacznie szybciej. Dlatego najlepszym sposobem profilaktyki przeciw bruzdom jest utrzymywanie w miarę możliwości stałej wagi a jeśli już postanawiasz zrzucić parę kilogramów nie rób tego gwałtownie. Zdrowiej i lepiej dla Twojej skóry będzie, jeśli będziesz odchudzać się powoli.

Jeśli chcesz mieć gładką buzię, zapomnij o używkach. Kawa odwadnia organizm, wypłukuje skórę z minerałów, papierosy i alkohol przyspieszają proces starzenia, przez co skóra wiotczeje znacznie szybciej. Dodaj do codziennych posiłków więcej warzyw i owoców, zapewnisz sobie młodość na dłużej.

Jakie kremy pomogą? Kremy słabo radzą sobie z bruzdami, jeśli chcesz uzyskać choć kosmetyczny efekt- stosuj te, które działają liftingująco i napinają skórę.

Co zrobić, jeśli jest już za późno a bruzdy sprawiają, że Twoja twarz wygląda na smutną a policzki wiotczeją?

Rozwiązań jest kilka, jednak nadal najbardziej popularnym sposobem na niechciane bruzdy jest wypełniacz, czyli kwas hialuronowy.

Jaki efekt można osiągnąć?

Desktop1

Ile trwa zabieg? Na jak długo starcza? Ile zazwyczaj kosztuje? I wiele, wiele innych kwestii dotyczących wypełniaczy poruszę w kolejnym poście. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie zabiegów z użyciem wypełniaczy i chcecie, abym o tym napisała- napiszcie pytania w komentarzach poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>