Zdążyć przed latem.

Lato zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym postanowiłam napisać i opowiedzieć Wam co nieco o tym, co możemy zrobić aby poprawić wygląd naszej sylwetki i cery przed wakacjami.

Wiosną zazwyczaj w panice sięgamy po diety odchudzające, zapisujemy na siłownie i zastanawiamy się co jeszcze można zrobić, by korzystnie wyglądać w bikini. Niestety, aby latem na plaży cieszyć się piękną figurą, nie wystarczy kilkutygodniowy zryw. Dlatego zachęcam do pracy nad ciałem i pielęgnacji cery cały rok!

Są jednak sposoby, by poprawić mankamenty urody i przygotować skórę i sylwetkę do lata. Cały wywiad na ten temat udzieliłam już rok temu, aby obejrzeć kliknij tutaj wywiad ze mną od 14:00 min.

wywiad

Jakie zabiegi przed wakacjami polecam w filmiku:

  • zabieg na ciało: mezoterapia igłowa Cellucare lub inny koktajl przeznaczony do walki z celulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Szczególnie polecam te, które w składzie mają kofeinę, ze względu na właściwości redukujące celulit!
  • zabieg na twarz: również mezoterapia igłowa- koktajle dobierane indywidualnie, po konsultacji z lekarzem i wykonywane w seriach (minimum 3 zabiegi w odstępie 2-3 tygodniowym). Nawilżą skórę, poprawią koloryt cery i nadadzą jej „gęstości”.

Więcej o mezoterapii- jakie preparaty wybrać oraz co zrobić, aby zwiększyć efekty po zabiegu już wkrótce na blogu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>